Dobrodošli na nove internetske stranice župe sv. Petra apostola

Dobrodošli na nove internetske stranice župe sv. Petra apostola

„Ideje koje su mi promijenile život dobila sam čitajući.“ Austin Phelps

Poštovani i dragi posjetitelji i čitatelji župne stranice župe sv. Petra apostola, Ivanić-Grad!

Čitajući mijenjamo pogled na život, stječemo znanje i oblikujemo ideje i ideale, stoga Vam od srca želimo da uvijek iznova dolazeći na našu stranicu pronađete ponešto za sebe i svoje bližnje. Vijesti i događanja, aktualnosti iz života Crkve, meditacije, molitve i duhovne sadržaje koje ovdje možete pronaći neka Vam budu na korist i duhovnu izgradnju.

Čitajući dobivamo ideje, a ideje mijenjaju svijet stoga se radujemo i zahvaljujemo što pratite našu stranicu i što ćete nam pomoći u izgradnji župnog zajedništva i na ovaj način, kako bi župna stranica bila blagoslov svima i tako obnovila lice Ckrve preko kršćana koji su pozvani svaki dan iznova živjeti svetost u svakodnevnim, malim stvarima.