Najava: pater Ike Mandurić predvodi duhovnu obnovu uoči Svih svetih

Najava: pater Ike Mandurić predvodi duhovnu obnovu uoči Svih svetih

U utorak 29. listopada 2019. uoči blagdana Svih svetih, pod geslom “Vjerujem u život vječni”, u župnoj crkvi sv. Petra apostola u Ivanić-Gradu započinje trodnevna duhovna obnova koju će predvoditi isusovac pater Ivan Ike Mandurić.

Program duhovne obnove:

Utorak 29. listopada 2019. 

  • 18:25 molitva krunice
  • 19:00 sv. Misa
  • nakon mise: kateheza i duhovni nagovor

Srijeda 30. listopada 2019.

  • 18:25 molitva krunice
  • 19:00 sv. Misa
  • nakon mise: kateheza i duhovni nagovor

Četvrtak 31. listopada 2019.  – bdijenje i klanjanje uoči Svih svetih

Posebno pozivamo mlade, studente i srednjoškolce

  • 18:25 molitva krunice
  • 19:00 sv. Misa
  • nakon mise: bdijenje i klanjanje
  • nakon bdijenja  – druženje uz kestene u župnom pastoralnom centru

P. Ivan Ike Mandurić, DI, rođen je 6. svibnja 1962. u Posušju. U isusovački novicijat stupio je 1999., a za svećenika je zaređen 2009.  Poznat kao dugogodišnji studenstski kapelan bazilike Srca Isusova u bazilici Srca Isusova u Palmotićevoj ulici u Zagrebu gdje je se istaknuo svojim radom u Studentskom katoličkom centru, popularno zvanom SKAC. Pater Ike, kao već diplomirani arhitekt u isusovački novicijat stupio je 1999., a za svećenika je zaređen 2009. Svoj je duhovni poziv odabrao u 37. godini života. U mladim danima aktivno se bavio sportom, bio je perpektivni bacač koplja (s jednog natjecanja u bacačkim disciplinama donio je čak tri medalje), a 90-ih je bio hrvatski branitelj. (fotografija preuzeta sa stranica Ureda za pastoral mladih Varaždinske biskupije, autori: Bruno Herceg i Sara Horvatić, pristupljeno 27. listopada 2019.)


Duhovna obnova - pater Ike Mandurić