Pozivamo vas na 4. Mladifest u Hrvatskoj, u Voloderu od 17. – 19. lipnja 2022.

Pozivamo vas na 4. Mladifest u Hrvatskoj, u Voloderu od 17. – 19. lipnja 2022.

Dragi mladi i svi zainteresirani,

Marijina legija iz Petrinje u suradnji sa Sisačkom biskupijom organizira 4. Mladifest u Hrvatskoj koji će se održati od 17. do 19. lipnja 2022. u Voloderu. Mladifest je nastao po uzoru na Mladifest u Međugorju i ovo je prilika da se i u Hrvatskoj okupimo u zajedništvu i molitvi.

Geslo ovogodišnjeg susreta je: „Ta otkuda meni da mi dođe Majka Gospodina mojega?” (Lk 1,43). Na ovogodišnjem programu sudjelovat će istaknuti predavači i mladi koji će podijeliti svoja svjedočanstva, te će biti organizirane razne duhovne aktivnosti.

Svi zainteresirani se mogu prijaviti putem poveznice [ovdje], a više informacija o 4. Mladifestu možete pronaći na internetskim stranicama Mladifesta, na Facebook profilu Mladifest Hrvatska, na Instagramu, Youtubeu.

Pridružite nam se na ovom susretu i zajedno slavimo vjeru i ljubav prema Bogu.

Prijave su moguće ovdje!