Preminula Vida Pust Škrgulja, članica Pastoralnog vijeća i mješovitog zbora župe

Preminula Vida Pust Škrgulja, članica Pastoralnog vijeća i mješovitog zbora župe

Ovih dana ovozemaljski svijet napustila je naša draga župljanka Vida Pust Škrgulja – vrijedna sugrađanka, zauzeta vjernica, osoba iznimne ljudske dobrote i širine, članica župnog pastoralnog vijeća, članica našeg mješovitog zbora.

Okrijepljena svetim sakramentima, svjesno je u svojim danima bolesti i tjelesne muke koračala prema Kristu i zahvalno se radovala skorom susretu s Gospodinom. I u svojim zadnjim danima, svjedočeći vjeru, primala je Krista i otišla je blaženo i zahvalno u nebesku Domovinu!

Sada, kada je u nebeskoj Domovini, vjerujemo da će i kao članica nebeske Crkve i zajednice, upoznata sa svim našim teškoćama gradu, župi i domovini – zagovarati nas kod Boga.

Sprovod naše drage pokojnice bit će u utorak 2. veljače u 16 sati na centralnom gradskom groblju i Ivanić-Gradu u 16 sati, a nakon sprovoda u našoj crkvi sv. Petra apostola bit će misa zadušnica kojom ćemo se zahvaliti za njezin život, moliti za njenu dušu i moliti za njenu obitelj!

Draga Vida – hvala Vam na svemu!

„In paradisum deducant te angeli…“ (U raj poveli te anđeli…)