Roditeljski sastanak za roditelje prvopričesnika i krizmanika

Početkom školske godine kreće i župni vjeronauk za svu djecu koja će ove godine pristupiti sakramentu Svete Pričesti i Svete Potvrde.

Pozivamo sve roditelje prvopričesnika-kandidata (djece koja su ove godine upisala 3. razred osnovne škole) i sve roditelje krizmanika-kandidata (djece koja su ove godine upisala 8. razred osnovne škole) s područja župe sv. Petra apostola Ivanić-Grad, da po kršćankoj savjesti pristupe pripremama svoje djece (i svoje obitelji) kako bi djeca dostojno primila temeljne sakramente (vidljive znakove) katoličke vjere.

Inicijalni sastanak roditelja, na kojem će se predstaviti plan i program priprema, održat će se u nedjelju 9. rujna 2018. u župi i to u sljedećim terminima:

• roditelji provopričesnika-kandidata – nakon mise u 10:00 sati
  • roditelji krizmanika-kandidata  – nakon mise u 19:00 sati

Sve prvopričesnike-kandidate, njihove roditelje i obitelji pozivamo na nedjeljnu misu u 10:00.

Sve krizmanike-kandidate, njihove roditelje i obitelji pozivamo na nedjeljnu misu u 19:00.