s. M. Darija Lukić imenovana Vrhovnom tajnicom Družbe Kćeri Milosrđa

s. M. Darija Lukić imenovana Vrhovnom tajnicom Družbe Kćeri Milosrđa

U subotu prije Krista Kralja 20.11.2021. u Rimu je izabrana nova Vrhovna poglavarica Družbe Kćeri Milosrđa časna Majka s. M. Fides Babić, Hrvatica. Ona je izabrala našu s. M. Dariju Lukić za svoju tajnicu. Tako je s. M. Darija Lukić imenovana Vrhovnom tajnicom Družbe Kćeri Milosrđa.

S. Dariji iskreno čestitam na tom imenovanju, koje je potvrda njezinog kvalitetnog rada, sposobnosti i ljubavi spram Krista i služenja u Crkvi kroz karizmu bl. Marije Propetog u Družbi Kćeri Milosrđa.

s. Darija odlazi na novu službu u Rim 7. siječnja 2022.

Oproštaj i pozdrav u našoj župi bit će u nedjelju 2. siječnja 2022.

Hvala Dobrom Bogu na njezinom predanom i požrtvovnom radu u našoj župi.