Poziv za sudjelovanje u prikupljanju sredstava i potrepština za Caritas naše župe

Poziv za sudjelovanje u prikupljanju sredstava i potrepština za Caritas naše župe

Pozivamo vas da se svojim prilogom uključite u prikupljanje sredstava i potrepština za pakete koje će Caritas naše župe dodijeliti našim župljanima i sugrađanima u potrebi. U ovom blagdanskom razdoblju, kada mnogi osjećaju samoću i neimaštinu, vaša pomoć može učiniti veliku razliku u njihovim životima.

Nekvarljive namirnice možete donijeti u crkvu i ostaviti u za to predviđenim posudama ili u župnom uredu tijekom tjedna u uredovno vrijeme (od utorka do petka od 17:00 – 19:00). Svaka vaša donacija će biti iskorištena na najbolji mogući način kako bi se pomoglo onima kojima je to najpotrebnije.

Želimo vam također skrenuti pozornost na “Adventski kalenDAR”, gdje možete pronaći ideje kako svakodnevno tijekom adventa pripremiti neku namirnicu za Caritas. Svi zainteresirani se mogu pridružiti ovoj akciji i tako pomoći onima kojima je to najpotrebnije.

Hvala vam svima na vašoj velikodušnosti i solidarnosti u ovom blagdanskom razdoblju.