VAŽNO: Poziv obiteljima za upis za blagoslov obitelji

VAŽNO: Poziv obiteljima za upis za blagoslov obitelji

Dragi župljani i ove godine u vrijeme božićnih blagdana krenut ćemo s blagoslovom obitelji. Raspored blagoslova uskoro će biti objavljen na župnim glasilima.

Pozivamo sve obitelji koje još nisu upisane za blagoslov (nisu prethodnih godina primile blagoslov, koje su se doselile ove godine u područje naše župe ili koje su promijenile lokaciju), a koje žele primiti svećenika za blagoslov obitelji, da se na poveznici niže upišu za blagoslov.

Potičemo vas na prijavu preko poveznice, no ukoliko nemate mogućnosti, prijaviti se možete i u župnom uredu (telefonom ili osobno), u radno vrijeme župnog ureda (od utorka  do petka od 16:00 do 18:00 sati).

 

Prijava za blagoslov obitelji

Prijavnica za obitelji koje još nisu nisu upisane za blagoslov:

  • nisu prethodnih godina primile blagoslov
  • obitelji koje su se doselile ove godine u područje naše župe
  • obitelji koje su promijenile lokaciju
Prijavnica za blagoslov obitelji