[POZIV] Proslava Dana obrtnika, poduzetnika i zaposlenika s područja naše župe

[POZIV] Proslava Dana obrtnika, poduzetnika i zaposlenika s područja naše župe

Dragi župljani, sugrađani, obrtnici, poduzetnici i zaposlenici!

Ove godine, u utorak 31. siječnja 2023., obilježavamo spomendan sv. Ivana don Bosca, zaštitnika obrtnika i obrtničke mladeži, kao i Dan obrtnika, poduzetnika i zaposlenika s područja naše župe. Ovim putem vas tradicionalno pozivamo na svetu Misu koju ćemo služiti u čast svetog Ivana don Bosca i kojom ćemo preporučiti vaš obrt, tvrtku, rad, radnike i one s kojima surađujete u ruke Dragoga Boga. Molit ćemo za mudro planiranje i vođenje tvrtke, blagoslovljen rad i uspjeh.

Program:

  • 19:00 – Sveta Misa u župnoj crkvi sv. Petra apostola
  • Nakon mise druženje u župnoj dvorani

Radujemo se vašem dolasku i zajedničkom obilježavanju ovog važnog dana za našu zajednicu.

S poštovanjem,

Vaš župnik, vlč. Branko Koretić