Prvi blagoslov motociklista i motocikala u Ivanić-Gradu: Poziv svim zaljubljenicima u motocikle

Prvi blagoslov motociklista i motocikala u Ivanić-Gradu: Poziv svim zaljubljenicima u motocikle

U nedjelju, 23. travnja, održat će se prvi Blagoslov motociklista i motocikala u Ivanić-Gradu, organiziran od strane Oldtimer kluba Ivanić Grad i MK No Limit uz podršku naše župe i župljana. Pozivamo sve motocikliste, mopediste i ljubitelje motocikala iz našeg grada i okolnih općina i naselja da nam se pridruže u ovoj posebnoj prilici.

Ljubitelji motocikala, ne propustite ovaj jedinstveni događaj u Ivanić-Gradu! Blagoslov motociklista i motocikala prvenstveno je namijenjen zaštiti najranjivijih sudionika u prometu, kao što su motociklisti i mopedisti.

Događaj će se odvijati prema sljedećem rasporedu:

  • Okupljanje od 10:00 sati ispred crkve sv. Petra Apostola u parku Hrvatskih branitelja, gdje će motocikli biti parkirani
  • Svetu misu u 11:00 sati, koju će predvoditi župnik župe sv. Petra apostola, vlč. Branko Koretić
  • Blagoslov motociklista i njihovih motora, motocikala i mopeda nakon Svete mise
  • Prodefiliranje gradom i odlazak prema željenim ili već planiranim mjestima za nastavak druženja

Ne propustite ovu priliku da blagoslovite svoje motocikle i zajedno s drugim entuzijastima zahvalite Bogu i proslavite strast prema motociklizmu! Vidimo se!