Prvi koncert “Zagrlimo starije pjesmom“ povodom pastoralne godine posvećene djedovima i bakama

Prvi koncert “Zagrlimo starije pjesmom“ povodom pastoralne godine posvećene djedovima i bakama

Povodom pastoralne godine posvećene djedovima i bakama, a koju je proglasio biskup Vlado Košić, povjerenstvo za brak i obitelj  Sisačke biskupije organizira ciklus koncerata pod nazivom „Zagrlimo starije pjesmom“ u sklopu istoimene inicijative Vijeća HBK za obitelj i život. U organizaciji sudjeluje povjerenstvo za pastoral bolesnih, povjerenstvo za crkvenu glazbu, povjerenstvo za odnose s javnošću i povjerenstvo za pastoral mladih.

Na prvom koncertu koji će se održati u subotu, 3. listopada u 17 sati ispred Doma umirovljenika u Sisku, za djedove i bake te sve umirovljenike naše biskupije nastupit će ženska klapa Lađarice i muška klapa Kolapljani. Prijenos uživo bit će dostupan putem Facebooka stranica i Youtube kanala Sisačke biskupije.

Molimo mlade kao i sve vlasnike domova umirovljenika i udomiteljstava da omoguće svojim djedovima i bakama te korisnicima praćenje tog događaja putem dostupnih uređaja.

Ovaj koncert prvi je u nizu 6 predviđenih koji će se održati svake prve subote u mjesecu.

(Vijest preuzeta sa službenih stranica Sisačke biskupije; pristupljeno: 30.9.2020.)