Svakodnevni video prijenos svete mise iz crkve sv. Petra apostola

Svakodnevni video prijenos svete mise iz crkve sv. Petra apostola

Zbog strogih ograničenja kretanja, a sukladno odlukama civilnih vlasti, svete mise se do daljnjega odvijaju bez fizičkog prisustva vjernika. Kako bi naši župljani imali mogućnost duhovnog sudjelovanja na svetoj misi, svakodnevno, u 19 sati prenosimo svetu misu iz crkve sv. Petra apostola u Ivanić-Gradu. Nedjeljom misu prenosimo od 10 sati ujutro. Nedjeljnu misu prenosi i Obiteljski radio Ivanić na frekvenciji 99,4 MHz.

Svete mise slave na predviđene nakane i u njima molimo za sve nas i naše obitelji, te na sve one nakane koje smo zadnjih tjedan dana redovito već molili.

Video prijenos mise moguće je pogledati na Facebook stranicama župe. Ukoliko nemate Facebook račun, stranici možete pristupiti preko poveznice:

https://www.facebook.com/ZupaSvPetarIvanicGrad/