Najava hodočašća muževa, očeva i mladića naše župe u svetište sv. Josipa (30.6.)

Najava hodočašća muževa, očeva i mladića naše župe u svetište sv. Josipa (30.6.)

U srijedu 30. lipnja 2021., nakon proslave župnog blagdana, naša župa i Zajednica sv. Josipa organizira hodočašće u Nacionalno svetište sv. Josipu u Karlovac na koje su pozvani muževi, očevi i mladići naše župe.

Sveti Josip zaručnik je Blažene Djevice Marije i Isusov zemaljski otac i hranitelj. Hrvatski Sabor proglasio je sv. Josipa zaštitnikom Hrvatske domovine 1687. godine. Sveti Josip zagovornik je obitelji, očeva, trudnica, bolesnih i umirućih, putnika, doseljenika, obrtnika, inženjera i općenito radnika.

Pozivamo muževe, očeve i mladiće da se prijave na hodočašće u župnom uredu ili nakon svetih misa.

Polazak je ispred crkve, u srijedu 30. lipnja  u 16:30.