[VIDEO] prof. dr.sc. Agneza Szabo održala predavanje o istaknutim svećenicima Župe i o Slugi Božjem dr. Josipu Langu

[VIDEO] prof. dr.sc. Agneza Szabo održala predavanje o istaknutim svećenicima Župe i o Slugi Božjem dr. Josipu Langu

Kao uvod u proslavu Petrova 2024., župnog blagdana i zaštitnika naše župe i grada Ivanić-Grada, održano je predavanje prof. dr.sc. Agneze Szabo o istaknutim svećenicima Župe i o Slugi Božjem dr. Josipu Langu. Predavanje se održalo u utorak, 25. lipnja 2024. godine, u 19:30 sati u dvorani sv. Josipa naše župe.

Prof. dr.sc. Szabo, uvažena i iznimno cijenjena predavačica, predstavila je povijest naše župe i istaknute svećenike koji su djelovali u njoj ili su iz nje potekli. Poseban naglasak stavljen je na biskupa i slugu Božjeg dr. Josipa Langa. Ovo predavanje pružilo je dubok uvid u bogatu povijest i svećenike koju su se utkali u povijest ove župe.

Snimku cijelog predavanja možete pogledati u nastavku te na Facebook stranici Župe pod kategorijom “Videozapisi”.